Westcars dovoz prémiových značiek

Čo je v cene dovozu

Koľko ma bude stáť dovoz vozidla?
Po odsúhlasení dohodnutej sumy a Vami vybraného vozidla Vám zašleme zálohovú faktúru. Po zložení zálohy v dohodnutej výške (spravidla 10% v hotovosti alebo na náš účet), sa stáva objednávka záväznou. Následne  pracujeme na úkonoch potrebných k preprave a prihláseniu Vášho auta na slovenské ŠPZ.
Po dovoze na Slovensko vybavíme všetky potrebné zmluvy, preklad technického preukazu (TP), čistopis na slovenský TP, kontrolu originality (KO) a pokiaľ je potrebné zaistíme novú STK a EK. 

Výhoda nových a málo jazdených vozidiel je absolvovanie STK a EK po 4 rokoch od prvého prihlásenia a továrenská záruka ktorá je platná vo všetkých krajinách Európskej únie. Niektoré vozidlá môžu mať rozšírenú záruku na viac rokov alebo viac najazdených kilometrov.

Každé dovezené auto u nás podlieha registračnému poplatku za prihlásenie, ktoré sa určuje podľa veku vozidla a výkonu motora. 
Registračný poplatok za prihlásenie si môžete jednoducho vypočítať tu.

Po zaplatení zvyšnej sumy vozidla v hotovosti alebo u leasingových spoločností je auto pripravené na prevzatie. Ostáva vám už len zaplatiť zákonné poistenie, ktoré Vám ponúkneme za najvýhodnejších podmienok. Rovnako Vám vieme zabezpečiť aj havarijné poistenie.
 

Koľko stojí dovoz auta z Ameriky a iných krajín?
Pri dovoze z 3. krajín (mimo EÚ) vrátane USA a Kanady rátajte s 10% clom a platbou 20% DPH.
Ak si vyhliadnete auto v hodnote napríklad 20,000$, pripočítajte si 10% clo = 22,000$ + 20% DPH = 26,400$. Cenu si môžete vypočítať aj v mene podľa krajiny v ktorej je mena platná. Pri dovoze tiež treba rátať s poplatkami v prístave a poistením.

Dovezieme čokoľvek na základe Vašej individuálnej požiadavky. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Kalkulačka na výpočet registračného poplatku vozidla

Vypočítajte si v kalkulačke koľko zaplatíte za prihlásenie vášho dovezeného vozidla na Slovensko - tzv. registračný poplatok.

  • Kaľkulačka
  • 0
  • POZOR! Minimálna suma za prihlásenie je 33€
  •  captcha»
 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.