Westcars dovoz prémiových značiek

Koľko trvá dovoz

Dovoz áut z Nemecka a krajín EÚ
Dovoz a prihlásenie vozidla z krajín EÚ k nám je časovo nenáročný proces. Trh ponúka nové, predvádzacie aj spoľahlivé jazdené vozidlá presne podľa Vašich požiadaviek. Preverenie technického stavu vozidla, kontrola najazdených kilometrov a pod. sú samozrejmosť.  Do 10 dní od zloženia zálohy na náš účet Vaše vybrané vozidlo dovezieme a prihlásime, aby ste ho mohli v čo najkratšom čase prevziať.

Dovoz áut z USA a Kanady
Pri dovoze z iných krajín, ako sú USA a Kanada, treba pripraviť auto na export. Doba prepravy vozidla závisí aj od toho, v ktorom štáte sa auto nachádza. Po lodnej preprave do európskeho prístavu vozidlo ihneď preberieme, vybavíme colné konanie a dovezieme k nám. Celý proces prepravy môže trvať 3 až 6 týždňov. Po dovoze riešime aj homologizáciu a prihlásenie.

Dovoz veteránov prebieha časovo rovnakým procesom.

Zaistíme všetko cez lodnú prepravu do Európy, poplatky v prístave, poistenie a preclenie vozidla až po dovoz. Výsledná suma závisí od Vašej konkrétnej požiadavky.

Koľko ma bude stáť dovoz z Ameriky?

 
We use cookies for the proper functioning of our website and its functions. With the help of cookies, we also, for example, remember your preferred language, increase the relevance of the displayed ads for you, calculate the number of visits to the site and remember your settings made on the site.