Westcars dovoz prémiových značiek

Koľko trvá dovoz

Dovoz áut z Nemecka a krajín EÚ
Dovoz a prihlásenie vozidla z krajín EÚ k nám je časovo nenáročný proces. Trh ponúka nové, predvádzacie aj spoľahlivé jazdené vozidlá presne podľa Vašich požiadaviek. Preverenie technického stavu vozidla, kontrola najazdených kilometrov a pod. sú samozrejmosť.  Do 10 dní od zloženia zálohy na náš účet Vaše vybrané vozidlo dovezieme a prihlásime, aby ste ho mohli v čo najkratšom čase prevziať.

Dovoz áut z USA a Kanady
Pri dovoze z iných krajín, ako sú USA a Kanada, treba pripraviť auto na export. Doba prepravy vozidla závisí aj od toho, v ktorom štáte sa auto nachádza. Po lodnej preprave do európskeho prístavu vozidlo ihneď preberieme, vybavíme colné konanie a dovezieme k nám. Celý proces prepravy môže trvať 3 až 6 týždňov. Po dovoze riešime aj homologizáciu a prihlásenie.

Dovoz veteránov prebieha časovo rovnakým procesom.

Zaistíme všetko cez lodnú prepravu do Európy, poplatky v prístave, poistenie a preclenie vozidla až po dovoz. Výsledná suma závisí od Vašej konkrétnej požiadavky.

Koľko ma bude stáť dovoz z Ameriky?

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.